pracownik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2023-11-16

Firma: Oknoplast

Stanowisko: pracownik utrzymania ruchu

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • pomoc w wykonywaniu przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac;
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń przy wsparciu doświadczonego pracownika;
  • współpraca z innymi obszarami produkcyjnymi;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • jesteś po szkole i szukasz pierwszego doświadczenia w zawodzie;
  • masz umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych;
  • masz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, elektryki bądź pneumatyki;
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie równoważnym.

Mile widziane:

  • wykształcenie wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym;
  • uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną na 33 miesiące);
  • system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne;
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy);
  • zdobywanie nowych umiejętności;
  • możliwość awansu;
  • pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, Krakowa);
  • 3 miesięczny okres wdrożenia.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie;
  • parking dla pracowników;
  • dodatkowe świadczenia socjalne;
  • paczki świąteczne;
  • program rekomendacji pracowników.