pracownik utrzymania ruchu

Data publikacji: 2024-02-07

Firma: Oknoplast

Stanowisko: pracownik utrzymania ruchu

Miejscowość: Ochmanów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • pomoc w wykonywaniu przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń przy wsparciu doświadczonego pracownika,
  • współpraca z innymi obszarami produkcyjnymi,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • jesteś po szkole i szukasz pierwszego doświadczenia w zawodzie,
  • posiadasz umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych,
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu mechaniki, elektryki bądź pneumatyki,
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie równoważnym,
  • mile widziane wykształcenie wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym, uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną od razu na 33 miesiące),
  • jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne,
  • pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych,
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSA i znacznie więcej!),
  • zdobywanie nowych umiejętności, co za tym idzie wzrost wynagrodzenia,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pracę w dogodnej lokalizacji (łatwość dojazdu z okolic Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty, Płaszowa, Krakowa),
  • 3-miesięczny okres wdrożenia.