pracownik produkcyjny – stolarka otworowa z PVC

Data publikacji: 2023-11-10

Firma: Nitus

Stanowisko: pracownik produkcyjny - stolarka otworowa z PVC

Miejscowość: Zawada Lanckorońska

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy: Zawada Lanckorońska

Opis stanowiska:

  • produkcja okien i drzwi lub bram na hali produkcyjnej;
  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • realizacja produkcji na podstawie dostarczonych planów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • dokładność i precyzja;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • umiejętność obsługi powszechnie stosowanych elektronarzędzi – mile widziane doświadczenie przy obsłudze pilarek i/lub CNC;
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • praca w systemie 1-zmianowym;
  • świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów.