pracownik produkcji stolarki z PCW i aluminium

Data publikacji: 2024-03-22

Firma: Pagen

Stanowisko: pracownik produkcji stolarki z PCW i aluminium

Miejscowość: Gnojnik

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • realizacja produkcji wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • zapewnienie terminowości i efektywności produkcji.

Wymagania:

  • punktualność i doskonała organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność, sumienność, spostrzegawczość oraz zdolność szybkiego uczenia się,
  • chęć do pracy i rozwoju zawodowego,
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej mile widziane,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie ukończonego kursu operatora wózka widłowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie stałe i atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach,
  • praca w systemie dwuzmianowym,
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i podnoszenia umiejętności,
  • zapewniamy niezbędne szkolenie w obszarze obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych,
  • nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologiczne,
  • bezpieczne warunki pracy zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.