pracownik produkcji – foliowanie

Data publikacji: 2024-02-29

Firma: Veka

Stanowisko: pracownik produkcji - foliowanie

Miejscowość: Skierniewice

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • realizacja zleceń produkcyjnych,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym,
  • nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku,
  • coroczne podwyżki,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport),
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie posiłków oraz ich dowóz do firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian,
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.