pracownik produkcji – ekstruzja

Data publikacji: 2023-10-13

Firma: Veka

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejscowość: Skierniewice

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • realizacja zleceń produkcyjnych;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym;
  • gotowość do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym;
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym;
  • nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku;
  • coroczne podwyżki;
  • prywatną opiekę medyczną Medicover;
  • szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport);
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie posiłków oraz ich dowóz na teren firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian;
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV. Aplikuj!