pracownik produkcji – badanie i rozwój

Data publikacji: 2024-03-19

Firma: Global System

Stanowisko: pracownik produkcji - badanie i rozwój

Miejscowość: Brzezna k. Nowego Sącza

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • testowanie nowych oraz istniejących produktów,
  • weryfikacja i kontrola dokumentacji technicznej,
  • realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem,
  • opracowywanie nowych rozwiązań technicznych,
  • wsparcie działu konstrukcyjnego oraz innych działów firmy w zakresie wiedzy technicznej,
  • testowanie nowych produktów w laboratoriach ogniowych w Polsce i w Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, sumienność, obowiązkowość,
  • gotowość delegacji w związku z montażem wyrobów,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • praca w systemie dwuzmianowym.