pracownik produkcji

Data publikacji: 2024-06-11

Firma: Final

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wykonywanie prostych czynności produkcyjnych na linii technologicznej,
  • kontrola jakości produkowanych profili,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • sumienność, systematyczność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w zmianowym systemie 4-brygadowym – za dodatkowym wynagrodzeniem,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto już od 5100!
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję,
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
  • dodatkowe nagrody pieniężne z programu poleceń,
  • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego oraz pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę,
  • bogaty pakiet szkoleń, rozwijający twoje umiejętności i kompetencje, w tym dostęp do platformy ,szkoleniowej z możliwością nauki j. angielskiego,
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • zespół pełen pasji i zaangażowania, gdzie każdy ma wpływ na sukces firmy.