pracownik produkcji

Data publikacji: 2024-03-29

Firma: ML System

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejscowość: Zaczernie

Województwo: Podkarpackie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • realizacja czynności produkcyjnych zgodnie z przyjętym procesem technologicznym,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego,
  • kontrolowanie jakości produktu na każdym etapie procesu produkcyjnego,
  • współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym, jakościowym i realizacji produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne (zapraszamy do aplikowania zarówno kobiety, jak i mężczyzn),
  • zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra koncentracja uwagi,
  • motywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, uprawnienia na suwnice,
  • mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • dofinansowane kursy z możliwością zdobycia certyfikowanych uprawnień,
  • pakiety medyczne dla pracowników,
  • możliwość zdobywania doświadczeń,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.