pracownik magazynu

Data publikacji: 2023-08-22

Firma: DOBROPLAST

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejscowość: Stary Laskowiec

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • Kompletacja wyrobu gotowego zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Przygotowywanie oraz wydawanie towarów,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

  • Zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Znajomość pakietu ms office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę zmianową,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Długoterminową współpracę,
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Za @dobroplast.pl interesowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacjalub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4, tel. 86 276 34 50

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1″z dnia 2016.05.04).”