pracownik działu sprzedaży i wsparcia technicznego aluminium

Data publikacji: 2024-02-22

Firma: Awilux

Stanowisko: pracownik działu sprzedaży i wsparcia technicznego aluminium

Miejscowość: Leszno

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • doradztwo techniczne i produktowe w zakresie aluminiowej ślusarki okienno-drzwiowej,
  • analiza zapytań niemieckojęzycznych klientów i partnerów handlowych,
  • projektowanie konstrukcji zgodnie z zapytaniem klienta,
  • przygotowywanie wycen i zleceń do produkcji (bez zaopatrzenia i przygotowania dokumentacji produkcyjnej),
  • budowanie stałych relacji z partnerami handlowymi,
  • współpraca z działami: przygotowania produkcji, zaopatrzenia, produkcji, logistyki, księgowości, handlu, marketingu.

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie gwarantującym płynną komunikację telefoniczną z klientem (konieczne),
  • wykształcenie techniczne LUB doświadczenie w branży okienno-drzwiowej/budowlanej/architektonicznej,
  •  umiejętność czytania rysunku technicznego i rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,
  •  orientacja na potrzeby klienta,
  • chęć pracy w zespole oraz ciągłej wymiany doświadczeń.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne zarobki zależne od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,
  • pracę w młodym, nierotującym zespole,
  • 6-tygodniowy cykl szkoleniowy prowadzony przez współpracowników,
  • przypisany opiekun, który rozwieje wszystkie twoje wątpliwości na porządku dziennym,
  • jasno sprecyzowany zakres obowiązków,
  • możliwość omówienia każdego tematu w zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego.