pracownik działu obsługi klienta – sprzedaż szyb zespolonych i fasadowych

Data publikacji: 2023-12-22

Firma: Wood Glass Team

Stanowisko: pracownik działu obsługi klienta – sprzedaż szyb zespolonych i fasadowych

Miejscowość: Strzelno

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • kompleksowa obsługa procesów związanych z realizacją zamówień;
  • wsparcie techniczno-handlowe dla klientów;
  • przyjmowanie zapytań ofertowych;
  • praca na wewnętrznych systemach zgodnie z przyjętymi standardami firmy;
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe inżynierskie lub ekonomiczne;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z obsługą klienta;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność, odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji oraz efektywnego zarządzania czasem pracy;
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • znajomość technik negocjacji i sprzedaży;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • praca w stabilnej rozwijającej się firmie;
  • praca w młodym dynamicznym zespole;
  • umowa o pracę.