pracownik działu kontroli jakości

Data publikacji: 2024-04-05

Firma: AGC Glass Poland

Stanowisko: pracownik działu kontroli jakości

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • wykonywanie kontroli wynikających z obowiązujących dokumentów systemu zarządzania jakością,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • podejmowanie decyzji odnośnie zatrzymania produktu niespełniającego wymagań,
  • przekazywanie bieżących informacji o stwierdzonych niezgodnościach i odchyleniach jakościowych do działu produkcji,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP,
  • uczestnictwo w audytach (wewnętrznych oraz zewnętrznych).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • podstawowa znajomość MS Office,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność definiowania problemów i znajdowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany 6:00-14:00, 16:00-24:00),
  • staranność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w dziale jakości firmy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę na pełny etat – okres próbny, czas określony; docelowo czas nieokreślony,
  • terminowe wynagrodzenie, premia miesięczna, frekwencyjna,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • świadczenia socjalne na święta,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • wzrost wynagrodzenia po nabyciu kwalifikacji.