pracownik działu konstrukcji/obszar testowy

Data publikacji: 2024-04-02

Firma: Hörmann Legnica

Stanowisko: pracownik działu konstrukcji/obszar testowy

Miejscowość: Osła

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • wykonywanie prototypów,
  • poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań technicznych,
  • współpraca z działem produkcji/konstrukcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy min. 2 lata na linii ramp/drzwi/bram,
  • mile widziana znajomość jęz. niemieckiego/angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy.
  • benefity pracownicze: opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne w ramach ZFŚS, nieoprocentowane pożyczki, platforma multikafeteryjna NAIS, elastyczne godziny pracy, zorganizowany transport do pracy,
  • dofinansowanie zdrowych przekąsek,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia branżowe – wewnętrzne i zewnętrzne), bezpłatne szkolenia językowe,
  • rabaty na firmowe produkty i usługi.