pracownik biurowy z językiem francuskim

Data publikacji: 2024-04-17

Firma: Team-Plast

Stanowisko: pracownik biurowy z językiem francuskim

Miejscowość: Stradomia Wierzchnia

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • obsługa klientów firmy,
  • tłumaczenia dokumentów, ofert oraz korespondencji mailowej,
  • przygotowywanie raportów, zestawień,
  • aktualizacja oraz wprowadzanie danych do bazy danych,
  • wsparcie klientów na każdym etapie współpracy,
  • ścisła współpraca z działem handlowym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, lub w trakcie studiów zaocznych,
  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie oraz piśmie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane,
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie,
  • duże możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanych zadań,
  • pracę w przestrzennym i komfortowym biurze,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.