PORTOS TR7 – specjalista ds. planowania produkcji

Data publikacji: 2021-01-29

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. planowania produkcji

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa zamówień Kontrahenta
Opracowywanie planów produkcyjnych,
Rozpisywanie w systemie zleceń produkcyjnych
podział zamówień na działy produkcyjne w celu ich realizacji
Rozliczanie i rejestrowanie oraz wyjaśnianie zleceń wg dat produkcji
Kontrola oraz koordynowanie dostarczonych zleceń
Wprowadzanie danych do systemu
Wyjaśnienie braków towarowych
Comiesięczna inwentaryzacja
Zamówienia towarów z magazynu
Organizacja przesunięć międzymagazynowych
Rozliczanie odpadu poprodukcyjnego
Ścisła współpraca z produkcją

WYMAGANIA:

umiejętność analitycznego myślenia,
umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole,
umiejętność organizowania pracy, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
gotowość do pracy w systemie mieszanym biurowo – produkcyjnym

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Konkurencyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
Dofinansowanie do Karty MultiSport
Ubezpieczenie Grupowe