PORTOS – specjalista w dziale automatyki

Data publikacji: 2019-06-01

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista w dziale automatyki

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

pomoc techniczna w zakresie systemów sterowania i automatyki w systemie rolet
wdrażanie nowych produktów z zakresu automatyki roletowej

Od kandydatów oczekujemy:

podstawowa wiedza z zakresu elektroniki,
dobra znajomość automatyki, mechaniki precyzyjnej,
obsługa komputera i urządzeń biurowych,
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopni B1,
uprawnienia SEP,
komunikatywność operatywność i determinacja w osiąganiu wyników,
umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
stabilne warunki zatrudnienia,
przyjazną atmosferę pracy,
szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
dofinansowanie do kart Multisport
udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.