PORTOS – specjalista ds. rekrutacji

Data publikacji: 2021-06-09

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. rekrutacji

Miejscowość: Gołuchów

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

Planowanie oraz nadzór nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, systemów, standardów HR w ramach organizacji
Współtworzenie oraz optymalizowanie procesów w dziale personalnym
Opracowywanie i wdrażanie programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników.
Tworzenie dokumentacji, prezentacji, formularzy.
Zbiór danych – aktualizacja, analizy, raporty.
Szkolenie pracowników, pod względem nowych rozwiązań.
Wprowadzenie, koordynacja, analiza, benefitów oraz programów lojalnościowych.
Kontrola właściwego funkcjonowania oraz doskonalenia procesów zarządzania zasobami ludzkimi.
Wspieranie kadry zarządzającej w realizacji polityki personalnej w podległych zespołach w tym rozwoju pracowników.
Nadzór, koordynowanie procesu wdrożenia (onboradingu ) nowych pracowników.
Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących offboardingu.
Kontrola zwolnień lekarskich.
Współpraca z ZUS.
Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
Doświadczenie w rekrutacji pracowników
Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu polityki personalnej
Duża samodzielność w realizacji zadań
Kreatywność i elastyczność na zmiany

Oferujemy:

umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie!
komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna bezpośrednio na stanowisku
teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika informacje zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
dofinansowanie do karty Multisport,
udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie