PORTOS – specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2021-05-24

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. kadr i płac

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,
Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),
Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia),
Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,
Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, , zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

Oferujemy

komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna działu
teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie wynikowe
możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
dofinansowanie do karty Multisport,
udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych

Nasze wymagania

Wymagane min.2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
Znajomość i stosowanie przepisów: Kodeksu Pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,
Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
Wykształcenie wyższe kierunkowe