PORTOS – specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2021-11-12

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. kadr i płac

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa administracji personalnej,

Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,

Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),
Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia),
Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,
Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

Wymagania:

Min.2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Praktyczna znajomość przepisów: kodeksu pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,
Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów,
Rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
Komunikatywność, samodzielność w działaniu ale także umiejętność pracy w zespole,
Biegła znajomość MS Office – szczególnie EXCEL,
Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

Umowę o pracę.
Komfortowe warunki pracy: przestronne pomieszczenia biurowe, miejsca dla palących.
Elektroniczny system czasu pracy.
Teczkę z pakietem informacyjnym – zakres obowiązków, plan wdrożenia, kontakty, itd.
Wynagrodzenie: stałą podstawę oraz premię.
Realny wpływ na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły.
Możliwość awansów wewnętrznych.
Dofinansowanie do karty Multisport.
Ubezpieczenie grupowe.