PORTOS – specjalista ds. eksportu

Data publikacji: 2021-06-25

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. eksportu

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Nasze wymagania

bardzo bobra znajomość języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie,
dobra znajomość MS Office i MS Excele,
umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twój zakres obowiązków

obsługa bieżących Kontrahentów Firmy,
budowanie dobrych relacji z Kontrahentami Firmy,
przygotowywanie ofert handlowych,
realizacja zamówień eksportowych
wykonywanie różnych analiz na zlecenie Zarządu.

To oferujemy

komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna działu
teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie wynikowe
możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
dofinansowanie do karty Multisport,
udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczyc