PORTOS – specjalista ds. automatyki

Data publikacji: 2021-07-12

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. automatyki

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

ZADANIA:

Określenie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i automatyki z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji.
Projektowanie procesów automatyki i opracowywanie dokumentacji.
Testy prototypów nadzór nad kolejnymi fazami produkcji.
Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu automatyki roletowej.
Współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie.
Prowadzenie szkoleń z automatyki roletowej, wewnątrz spółki, jak również dla firm zewnętrznych.
Poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań automatyki oraz inicjowanie ich wdrożenia.
Zbieranie i analizowanie informacji na temat klientów i zapotrzebowania rynku.
Doradztwo klientom lub pracownikom pod względem automatyki roletowej.
Udział w targach branżowych oraz szkoleniach tematycznych.
Opiniowanie przy procesach reklamacyjnych.
Czynny udział we wdrożeniu nowych pracowników, przekazując wiedzę i umiejętności na danym stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
Prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym,
Teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych,
Dofinansowanie do karty Multisport,
Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie,
Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów.

NASZE OCZEKIWANIA:

Podstawowej wiedza z zakresu elektroniki,
Znajomość języka angielskiego w stopni B1,
Dobrej znajomości automatyki, mechaniki precyzyjnej,
Obsługi komputera i urządzeń biurowych,
Komunikatywności operatywność i determinacji w osiąganiu wyników,
Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,