PORTOS – specjalista ds. automatyki

Data publikacji: 2021-11-17

Firma: PORTOS

Stanowisko: specjalista ds. automatyki

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

Określenie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i automatyki z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji.
Projektowanie procesów automatyki i opracowywanie dokumentacji.
Testy prototypów nadzór nad kolejnymi fazami produkcji.
Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu automatyki roletowej.
Współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie.
Prowadzenie szkoleń z automatyki roletowej, wewnątrz spółki, jak również dla firm zewnętrznych.
Poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań automatyki oraz inicjowanie ich wdrożenia.
Zbieranie i analizowanie informacji na temat klientów i zapotrzebowania rynku.
Doradztwo klientom lub pracownikom pod względem automatyki roletowej.
Udział w targach branżowych oraz szkoleniach tematycznych.
Opiniowanie przy procesach reklamacyjnych.
Czynny udział we wdrożeniu nowych pracowników, przekazując wiedzę i umiejętności na danym stanowisku pracy.

Wymagania:

Podstawowej wiedza z zakresu elektroniki,
Znajomość języka angielskiego w stopni B1,
Dobrej znajomości automatyki, mechaniki precyzyjnej,
Obsługi komputera i urządzeń biurowych,
Komunikatywności operatywność i determinacji w osiąganiu wyników,
Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system czasu pracy itd.
Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos,
Jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. personalnych oraz dedykowanego Opiekuna wdrożenia,
Teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie istotne dla pracownika dokumenty w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych,
Dofinansowanie do karty Multisport,
Ubezpieczenie grupowe,
Realny wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa.