PORTOS – lider produkcji

Data publikacji: 2022-06-20

Firma: PORTOS

Stanowisko: lider produkcji

Miejscowość: Pleszew

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola, modyfikacja i doskonalenie przebiegu procesu produkcyjnego;
  • Inicjowanie nowych rozwiązań i usprawnień systemów produkcyjnych, przede wszystkim w zakresie: poprawy jakości, wzrostu wydajności;
  • Monitorowanie procesów, procedur i działań;
  • Wdrażanie i egzekwowanie przyjętych w zakładzie standardów;
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola;
  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających nieprawidłowości w przestrzeganiu procedur;
  • Prowadzenie szkoleń związanych z wymaganiami poszczególnych systemów zarządzania jakością;
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi i dokumentacją;
  • Koordynacja i planowanie prac podległych zespołów i nadzór nad realizacją powierzonych zadań;
  • Bliska współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • Sporządzanie grafików czasu pracy.

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją;
  • Umiejętność planowania i koordynowania procesów produkcyjnych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wysokie zdolności organizacyjne.

CO OFERUJEMY JAKO PRACODAWCA?

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • Jasny proces wdrożenia
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Programy pracownicze z benefitami finansowymi