PORTOS – kierownik magazynu logistyki

Data publikacji: 2020-02-26

Firma: PORTOS

Stanowisko: kierownik magazynu i logistyki

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Oferujemy:

umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,

pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,

pracę od poniedziałku do piątku,

miłą atmosferę

nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia

dofinansowanie do kart Multisport

udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

Od kandydata oczekujemy :

komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku w firmie o wysokich standardach operacyjnych.

wiedza i znajomość procesów logistycznych i magazynowych

wiedza z zakresu usprawniania procesów

prawa jazdy (warunek konieczny)

Obowiązki:

nadzorowanie sprawnego działania magazynu;

organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego;

planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;
koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji;

odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;

rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu;

odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;

rozliczanie kierowców