PORTOS – kierownik logistyki i transportu

Data publikacji: 2021-10-22

Firma: PORTOS

Stanowisko: kierownik logistyki i transportu

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Planowanie i organizowanie pracy magazynu wyrobu gotowego, nadzorowanie sprawnego działania magazynu;koordynowanie pracy personelu magazynowego;nadzór płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą innych działów m. in. Produkcji, zaopatrzenia, sprzedaży, eksportu, odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;przeprowadzanie inspekcji magazynu i wyposażenia, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i zagranicą,organizacja i kontrola pracy kierowców,
rozliczanie kierowców z realizowanych transportów
nadzór i optymalizacja tras kierowców
współudział w procesie rekrutacji kierowców
zarządzanie flotą
dbanie o prawidłowy stan pojazdów, w tym dbanie o terminowość wykonywanych przeglądów i serwisów aut
decydowanie o zakupie samochodów, ich wyposażeniu, naczep itp.
rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu;

Oczekiwania:

min. 2 letnie doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku
wiedza i znajomość procesów logistycznych, magazynowych, transportowych, zarządzania flotą
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
wiedza z zakresu usprawniania procesów
prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

umowę o pracę
komfortowe warunki pracy: przestronne pomieszczenia biurowe oraz stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system czasu pracy itd.
atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
jasny system wdrożenia
teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika informacje zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
dofinansowanie do karty Multisport,
ubezpieczenie grupowe