PORTOS – kierownik floty samochodowej

Data publikacji: 2023-04-05

Firma: PORTOS

Stanowisko: kierownik floty samochodowej

Miejscowość: Kalisz

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Producent

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie podległym zespołem pracowników, organizacja pracy, ustalanie grafiku, kontrola wykonywanych obowiązków
Zapewnianie kierowcom kompleksowego wparcia w ich codziennej pracy
Monitorowanie czasu jazdy i odpoczynku kierowcy
Rozliczanie kierowców
Dbanie o wysoką jakość floty, stan techniczny pojazdów oraz ich wyposażenia
Wdrażanie nowych rozwiązań
Opracowywanie wewnętrznych norm i procedur maksymalizujących jakość i wydajność wykonywanej pracy
Optymalizacja i standaryzacja procesów związanych z transportem i serwisem, kontrola kosztów transportowych, serwisowych i powykonawczych
Odpowiedzialność za terminowe przeprowadzanie przeglądów oraz okresowe naprawy samochodów wykorzystywanych w firmie, kontrola nad terminową realizacją napraw
Prace administracyjne tj. wystawianie faktur, zarządzanie umowami transportowymi i serwisowymi
Opracowywanie i dostarczanie raportów dziennych oraz okresowych dot. stopnia realizacji zadań

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętności koordynowania zróżnicowanymi zespołami i motywowania do osiągania celów
Znajomość uregulowań prawnych w zarządzaniu czasem pracy kierowców
Umiejętność budowania oraz utrzymywania doskonałych relacji w zespole
Samodzielność w podejmowaniu decyzji, wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz komunikatywność
Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu
Łatwość w odnajdywaniu się w nowych sytuacjach

CO OFERUJEMY JAKO PRACODAWCA?

Umowę o pracę
Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
Jasny proces wdrożenia
Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego
Dofinansowanie do karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Programy pracownicze z benefitami finansowymi