PORTA – technolog

Data publikacji: 2023-01-30

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: technolog

Miejscowość: Ełk

Województwo: Warmińsko-mazurskie

Branża: Producent

Od nas otrzymasz:

Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
Dofinansowanie do wypoczynku
Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
Karty podarunkowe dla dzieci
Kartę multisport
Bezpłatny parking
Bilety do kina i filharmonii
Rabat na nasze produkty
Owoce w biurze
Dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
Bezpłatna opieka medyczna
Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Twój zakres obowiązków

Tworzenie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej
Nadzór technologiczny nad procesami produkcji
Tworzenie struktur materiałowych i operacji dla nowych wyrobów w systemie ERP
Sporządzanie kalkulacji kosztów wytworzenia
Poszukiwanie i wdrażanie nowych technologii i materiałów produkcyjnych
Przeprowadzanie badań i testów materiałów oraz nowych wyrobów
Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z technologią wytwarzania wyrobu

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu obróbki metali)
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość oprogramowania AutoCad lub programów typu CAD
Umiejętność tworzenia dokumentacji w środowisku 3D
Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technologicznej
Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
Znajomość systemów ERP
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i inicjatywa w działaniu
Dodatkowym atutem będzie znajomość Siemens NX
Dodatkowym atutem będzie znajomość procesu technologicznego w produkcji drzwi metalowych