PORTA KMI – technolog ds. badań i certyfikacji

Data publikacji: 2022-03-14

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: technolog ds. badań i certyfikacji

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zadania:

Tworzenie dokumentacji rysunkowej wyrobów do badań
Przygotowanie dokumentacji na potrzeby certyfikacji
Nadzór nad produkcją wyrobów
Udział w badaniach w jednostkach badawczych,
Przeprowadzanie badań wewnętrznych zgodnie z obowiązującymi normami
Współpraca z Instytutami Badawczymi w krajach UE
Weryfikacja wymagań dla wyrobów budowlanych

Wymagania

Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
Mile widziana umiejętność obsługi programu NX
Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
Dofinansowanie do wypoczynku
Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
Karty podarunkowe dla dzieci
Kartę Multisport
Bezpłatny parking
Bilety do kina i filharmonii
Rabat na nasze produkty
Owoce w biurze
Dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
Bezpłatna opieka medyczna
Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie