PORTA KMI Poland – specjalista ds. administracji

Data publikacji: 2019-05-02

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: specjalista ds. administracji

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Zadania:

obsługa administracyjna
prowadzenie ewidencji faktur w elektronicznym systemie obiegu dokumentów
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej do organizacji
nadawanie przesyłek kurierskich i pocztowych
przyjmowanie gości i obsługa spotkań
zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych
udział w ogólnofirmowych działaniach charytatywnych i współudział w organizacji eventów firmowych

Od kandydatów oczekujemy:

skrupulatności, dokładności, odpowiedzialności i doskonałej organizacji czasu pracy
sumienności i terminowości w realizacji powierzonych zadań
praktycznej znajomości pakietu MS Office
zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji w dużej międzynarodowej firmie
finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
dofinansowanie do wypoczynku
lekcje języka angielskiego w godzinach pracy
kartę multisport
atrakcyjny cenowo pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie