PORTA KMI – inżynier jakości

Data publikacji: 2023-03-12

Firma: PORTA KMI

Stanowisko: inżynier jakości

Miejscowość: Bolszewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Od nas otrzymasz:

Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
Dofinansowanie do wypoczynku
Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy
Karty podarunkowe dla dzieci
Kartę multisport
Bezpłatny parking
Bilety do kina i filharmonii
Rabat na nasze produkty
Owoce w biurze
Dodatek relokacyjny – jeśli to dla nas się przeprowadzisz
Możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci
Bezpłatna opieka medyczna
Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
Twoje zadania:
  • Monitorowanie oraz analizowanie jakości procesu i produktu oraz wskaźników jakościowych
  • Nadzorowanie pracy działu jakości,
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji procesu kontroli jakości.
  • Współpraca z działem produkcji, technologii, SQA oraz R&D w celu doskonalenia procesów i produktów,
  • Optymalizacja procesu kontroli jakości,
    • Analizowanie i raportowanie wyników badań kontroli jakości,
  • Inicjowanie alertów jakościowych i komunikacja z obszarami współpracującymi
  • Analiza przyczyn występowania niezgodności oraz nadzór materiałem niezgodnym
  • Nadzór nad procesem kalibracja sprzętu pomiarowo-kontrolnego
  • Inicjowanie pomysłów usprawniających pracę działu
  • Monitorowanie jakości oraz kontrola i pomiary charakterystyk w procesie produkcji
  • Przeprowadzanie audytów systemu, procesów, półwyrobu oraz wyrobu gotowego
  • Szkolenia pracowników
  • Koordynuje zebrania i dystrybucję informacji technicznych pomiędzy klientem, członkami zespołu
  • Opracowuje plan doskonalenie jakości

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • Znajomość narzędzi i metod problem sloving
  • Wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Wiedza z zakresu narzędzi problem solving
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • Znajomość pakietu MS Office, atutem będzie umiejętność pracy na systemach bazodanowych
  • Znajomość j. angielskiego ma poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B