PONZIO – koordynator ds. inwestycji

Data publikacji: 2023-06-12

Firma: Ponzio Polska

Stanowisko: koordynator ds. inwestycji

Miejscowość: Cekanowo

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Miejsce pracy:

  • Ponzio Polska – Cekanowo k. Płocka

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub handlowe)
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • zdolność budowania pozytywnych relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość programów typu CAD
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • koordynowanie i nadzorowanie procesu sprzedaży obiektowej region: pomorskie, warmińsko-mazurskie
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi
  • współpraca z zespołem projektowym i technicznym w celu zapewnienia skutecznej realizacji projektów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • praca w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikuj wysyłając CV pod adresem: praca-dh@ponzio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

O firmie