POLSTAR DOORS – regionalny kierownik sprzedaży (Polska południowa)

Data publikacji: 2020-08-04

Firma: Polstar Doors

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Polska południowa

Województwo: Łódzkie, Opolskie, Śląskie, Świętokrzyskie

Firma handlowo-produkcyjna POLSTAR DOORS sp. z o.o. sp. k. z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej w związku dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (region Polska Południowa)

ZADANIA:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i partnerów handlowych
  • odpowiedzialność za realizację zadań na powierzonym regionie
  • dbałość o relacje z obecnymi klientami firmy
  • realizacja strategii działania
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • analiza rynku, działań konkurencji i klientów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość rynku branży stolarki otworowej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów
  • determinacja i konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość pakietu Office

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa i prowizja
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@polstar.pl

Klauzula do umieszczenia na CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Dodatkowa klauzula na CV (powtórna rekrutacja):

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”