POLFLAM – specjalista ds. badań i certyfikacji szkła

Data publikacji: 2022-08-31

Firma: POLFLAM

Stanowisko: specjalista ds. badań i certyfikacji szkła

Miejscowość: Tarczyn

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

Opracowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby badań i certyfikacji wyrobów;
Organizowanie, nadzór i czynny udział w badaniach produktów w kraju i za granicą;
Opracowywanie wyników i sprawozdań z badań;
Współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczymi, również zagranicznymi;
Komunikacja i koordynacja działań z innymi działami i zakładem produkcyjnym;

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, mechanika, inżynieria materiałowa);
Doświadczenie w branży stolarki budowlanej lub szkła budowlanego mile widziane,
Znajomość programu AutoCAD lub podobnych;
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej
Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej;
Czynne prawo jazdy kat. B;
Gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych;
Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i efektywność w działaniu;

Oferujemy:

Ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku;
Pracę w zgranym zespole;
Pracę w środowisku międzynarodowym, w wąskim gronie specjalistów branży badań ppoż;
Udział w wydarzeniach branżowych – konferencje, targi. itp.;
Samodzielność w działaniu;
W pełni wyposażone stanowisko pracy w nowej siedzibie firmy;
Niezbędne narzędzia w tym komputer, telefon i samochód;
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

Benefity:

dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
brak dress code’u
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
karty przedpłacone
dofinansowanie wypoczynku
paczki świąteczne