PLASTIXAL – kierownik łańcucha dostaw

Data publikacji: 2022-02-16

Firma: PLASTIXAL

Stanowisko: kierownik łańcucha dostaw

Miejscowość: Stare Bożejewo/Wizna

Województwo: Podlaskie

Branża: Producent

Główne zadania z zakresu obowiązków

  • Inicjowanie i koordynowanie działań logistyczno-magazynowych na całej ścieżce produktu (od magazynu dostaw, przez magazyn produktów gotowych, do momentu dostawy do klienta)
  • Zwiększanie efektywności działań w obszarze logistyki poprzez wdrażanie zmian optymalizujących procesy logistyczne
  • Mapowanie i automatyzacja procesów, proponowanie nowych rozwiązań usprawniających procesy logistyczne
  • Optymalizacja gospodarki magazynowej oraz kosztów transportu, w tym przygotowanie i negocjacje kontaktów z partnerami logistycznymi
  • Koordynowanie planów działań usprawniających oraz wdrażanie tych zmian i kontrola postępów

    Nasze wymagania

    • Udokumentowane, minimum 3–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe w obszarach takich jak transport, logistyka, spedycja, gospodarka magazynowa lub pokrewne • Doskonała organizacja pracy i motywacja do działania
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne i operacyjne
    • Samodzielność i proaktywne podejście do pracy

Firma oferuje

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o dobrej renomie
• Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Benefity pozapłacowe: karta Multisport, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego • Pakiet potrzebnych szkoleń
• Wyzwania zawodowe

O firmie

Plastixal

Producent