PARMAX – specjalista ds. obsługi rynku niemieckiego

Data publikacji: 2020-04-08

Firma: PARMAX

Stanowisko: specjalista ds. obslugi rynku niemieckiego

Miejscowość: Zegartowice

Województwo: Świętokrzyskie

Branża: Producent

Zadania:

obsługa klientów zagranicznych w zakresie sprzedaży

dbanie o dobry wizerunek firmy w internecie

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oczekiwania:

wykształcenie średnie

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji w zakresie pozyskiwaniu nowych klientów

asertywność w kontaktach z kontrahentami

umiejętność poszukiwania rozwiązań w oparciu o dobro firmy

sumienność i dokładność

komunikatywność

prawo jazdy kat. B

doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków będzie mile widziane

Oferujemy:

możliwość rozwoju w firmie, w której ceni się samodzielność w działaniu,

umowę o pracę

wysokie wynagrodzenie

miłą atmosferę

szkolenia produktowe

pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole