pakowacz

Data publikacji: 2023-12-06

Firma: Eko-Okna

Stanowisko: pakowacz

Miejscowość: Kornice

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • przygotowanie i zabezpieczenie wyrobów gotowych do transportu zgodnie z zamówieniem;
  • samokontrola jakości produktu schodzącego z linii produkcyjnej;
  • kontrola stanu technicznego stojaków transportowych;
  • praca w magazynie wyrobów gotowych lub dziale kompletacji wstępnej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • sprawność fizyczna do dźwigania wyrobów gotowych z linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • premie miesięczne i świąteczne;
  • umowę o pracę;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • stołówkę pracowniczą;
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych partnerów;
  • benefity dla rodziców;
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków.