PAGEN – specjalista ds. sprzedaży stolarki (Salon Limanowa)

Data publikacji: 2021-10-06

Firma: PAGEN

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży stolarki

Miejscowość: Limanowa

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

Sprzedaż oraz fachowe doradztwo w salonie sprzedaży
Sporządzanie ofert oraz umów, kontrolowanie terminów
Nawiązywanie i utrzymanie stałych kontaktów z klientami firmy
Kompleksową obsługę klienta zgodnie ze standardami pracy w firmie
Obsługę systemu sprzedażowego

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej
Łatwość nawiązywania kontaktów
Dobra prezencja oraz wysoka kultura osobista
Samodzielność w działaniu
Znajomość programów komputerowych, obsługa programu WH OKNA – mile widziana

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
Profesjonalne szkolenie sprzedażowe i produktowe.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: hr@pagen.pl
(w tytule wiadomości: Specjalista ds. Sprzedaży – Limanowa)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).