PAGEN – Regionalny Kierownik sprzedaży ds. Ślusarki Aluminiowej i PPOŻ

Data publikacji: 2021-10-07

Firma: PAGEN

Stanowisko: Regionalny Kierownik sprzedaży ds. Ślusarki Aluminiowej i PPOŻ (Małopolska, Śląsk, Podkarpacie)

Miejscowość: Gnojnik

Województwo: Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków

Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze
Aktywna sprzedaż produktów ślusarki aluminiowej i PPOŻ
Doradztwo techniczne klientów
Negocjacje handlowe z klientami
Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Wsparcie techniczne klientów w projektowym etapie realizacji
Umiejętność skoordynowania zamówień od projektu poprzez montaż
Analiza rynku ślusarki ALU i PPOŻ ma powierzonym obszarze
Przeprowadzanie szkoleń dla klientów
Współpraca z innymi działami firmy
Wprowadzanie nowych produktów na rynek
Analiza i raportowanie na polecenie przełożonego

Wymagania

Doświadczenia w sprzedaży ślusarki ALU (warunek konieczny)
Oczekiwane  wykształcenie wyższe  techniczne
Znajomość oprogramowania : AutoCAD, Uni_Link, Licz Okno – dodatkowym atutem
Umiejętność organizacji pracy
Mobilność, samodzielność
Wysoką kulturę osobistą
Prawo jazdy Kat. ”B”

Oferujemy

Umowa o pracę lub kontrakt managerski
Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (w tym samochód służbowy)
Szkolenia
Stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją  rynkową
Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w przyjaznej atmosferze

Oferty zawierające cv ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: hr@pagen.pl
(w tytule wiadomości: Regionalny Kierownik sprzedaży ds. Ślusarki Aluminiowej i PPOŻ – (Małopolska, Śląsk, Podkarpacie).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).