PAGEN – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2022-07-12

Firma: PAGEN

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Województwo: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie

Branża: Producent

Zadania:

Rozwijanie sieci dealerskiej na powierzonym terenie,
Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
Negocjowanie warunków handlowych,
Realizację założonych planów sprzedaży,
Prowadzenie szkoleń handlowych i programowych u klientów,
Prezentowanie oferty produktowej spółki i doradztwo techniczne,
Analizowanie rynku i konkurencji,
Raportowanie wyników pracy,
Współpracę z pozostałymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej i/lub ślusarki aluminiowej,
Doświadczenie w obsłudze sieci dealerskiej,
Zaangażowanie i motywacja wewnętrzna,
Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
Bardzo dobra prezencja i kultura osobista,
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Elastyczną formę współpracy, umowa o pracę lub B2B,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (w tym samochód służbowy),
Szkolenia techniczne i handlowe,
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.

O firmie

PAGEN

Producent