PAGEN – pracownik produkcji stolarki PVC i aluminium

Data publikacji: 2022-01-12

Firma: PAGEN

Stanowisko: pracownik produkcji stolarki PVC i aluminium

Miejscowość: Gnojnik

Województwo: Małopolskie

Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i ukierunkowanych na sukces ludzi, budując pełen pasji zespół profesjonalistów. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji Stolarki PVC i ALUMINUM

Zadania na stanowisku:

  • produkcja wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • doświadczenie w produkcji stolarki mile widziane,
  • chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych,
  • sumienność, spostrzegawczość, umiejętność szybkiego uczenia się,,
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinach: stolarstwo, ślusarstwo,
  • dyspozycyjność, punktualność i dobra organizacja pracy
  • dodatkowym atutem jest posiadanie ukończonego kursu operatora wózka widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe i miesięczny system premiowy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Nasze produkty PVC i aluminium cenione są w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie

O firmie

PAGEN

Producent