ORGADATA – inżynier wsparcia technicznego na rynki wschodnie

Data publikacji: 2021-10-27

Firma: ORGADATA

Stanowisko: inżynier wsparcia technicznego na rynki wschodnie

Miejscowość: Koszalin

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Dostawca

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z klientami firmy z rynków wschodnich w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego polegającą na:

wsparciu w zakresie obsługi naszego programu,
analizie zastosowanych rozwiązań w projektach klienta,
weryfikacji poprawności przyjętych rozwiązań przez klienta,
pomocy w zakresie korzystania z naszego programu.

Wymagania:

umiejętności czytania rysunku technicznego,
znajomości środowiska CAD,
otwartości w komunikacji,
biegła znajomości języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań,
wyższe wykształcenie techniczne,
znajomość języka ukraińskiego lub litewskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wiedzy i zaangażowania,
możliwość elastycznych godzin pracy,
możliwość realizacji odpowiedzialnych i samodzielnych zadań,
możliwość uczestnictwa w bezpłatnych kursach językowych,
komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera,
imprezy integracyjne,
cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności również w naszej siedzibie w Niemczech,
kompleksowy pakiet szkoleń,
możliwość dalszego osobistego rozwoju w ramach naszej organizacji,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
brak dresscode’u,
wysokie standardy kultury organizacyjnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
napoje i świeże owoce.