operator urządzeń produkcyjnych

Data publikacji: 2023-11-06

Firma: Aluprof

Stanowisko: operator urządzeń produkcyjnych

Miejscowość: Złotów

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracą linii produkcyjnej;
  • uzbrajanie prowadnic aluminiowych;
  • oklejanie prowadnic;
  • bieżąca kontrola jakości;
  • pakowanie oraz odpowiednie znakowanie materiałów przekazywanych do magazynu;
  • zachowanie ładu i porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi podstawowych pomiarowych (suwmiarka);
  • staranność i dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania w tym m.in. dodatek za pracę w systemach zmianowych;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię kwartalną;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży.