operator maszyn

Data publikacji: 2024-01-08

Firma: Final

Stanowisko: operator maszyn

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych związana z cięciem profili aluminiowych,
  • kontrola detali pod względem pomiaru i jakości,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej – raportowanie w systemie.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi komputera, min. w stopniu podstawowym,
  • dokładność, precyzyjność i systematyczność,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy,
  • nagrody z programu poleceń,
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę.