operator maszyn stolarskich

Data publikacji: 2024-03-12

Firma: Classen

Stanowisko: operator maszyn stolarskich

Miejscowość: Zwonowice k. Rybnika

Województwo: Śląskie

Branża: Producent

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator na stanowiskach związanych z obsługą maszyn i urządzeń,
  • umiejętność wykonywania pomiarów metrówką i suwmiarką,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność odczytu wymiarów z rysunku technicznego,
  • sumienność ,
  • zaangażowanie.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn będących częścią parku maszynowego,
  • praca przy linii produkcyjnej drzwi i ościeżnic,
  • nadzór nad wykonywanymi elementami,
  • stosowanie się do norm, zasad oraz obowiązujących regulaminów,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowym środowisku,
  • dopłata do kart MultiSport i prywatnej opieki medycznej,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin,
  • parking pracowniczy,
  • bony okolicznościowe, paczki na święta,
  • zniżki pracownicze na wszystkie oferowane przez nas produkty,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.