operator maszyn

Data publikacji: 2024-04-15

Firma: Aluron

Stanowisko: operator maszyn

Miejscowość: Zawiercie

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

Obowiązki:

  • obsługa maszyny zgodnie z planem produkcyjnym,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyny – raportowanie do DzUR,
  • raportowanie wyników w produkcyjnym systemie informatycznym Aluron,
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych detali,
  • utrzymanie maszyn i stanowiska pracy w czystości,
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • obsługa wytłaczarek tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za optymalizację i efektywność produkcji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • umowę podpisaną przez ALURON (nie agencję),
  • pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach,
  • wsparcie podczas procesu wdrażania,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży,
  • prezenty mikołajkowe dla dzieci,
  • imprezy integracyjne,
  • bezpłatne porady prawne,
  • karty sportowo-rekreacyjne PZU Sport dla pracownika oraz najbliższej rodziny,
  • karnety na mecze PlusLigi – drużyny Aluron- CMC Warta Zawiercie,
  • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny.