operator elektrodrążarki (w narzędziowni)

Data publikacji: 2024-04-02

Firma: Anwis

Stanowisko: operator elektrodrążarki (w narzędziowni)

Miejscowość: Włocławek

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • obsługa wgłębnej i drutowej elektrodrążarki CNC,
  • przygotowanie programów sterujących pracą drążarki,
  • opracowywanie technologii obróbki detali (konstrukcja elektrod procesu technologicznego),
  • wykonywanie elementów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną,
  • kontrola wykonanych elementów pod względem jakości i zgodności z dokumentacją,
  • nadzorowanie i kontrola pracy maszyny,
  • przeprowadzanie doraźnych prac serwisowych,
  • prace ślusarskie.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane średnie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowości, kreatywność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane:
    praktyczna wiedza z zakresu obsługi i programowania elektrodrążarek wgłębnych i drutowych,
    wiedza w zakresie technologii wykonawstwa form wtryskowych, wykrojników i tłoczników.

​Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową
  • dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie karty Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • zniżki na firmowe produkty
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • inicjatywy dobroczynne