OPAL – kierownik produkcji

Data publikacji: 2022-10-24

Firma: OPAL

Stanowisko: kierownik produkcji

Miejscowość: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Producent

Podstawowy zakres obowiązków:

1. Planowanie produkcji w oparciu o harmonogramy kontraktów realizowanych przez firmę
2. Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem optymalizacji wydajności pracy
3. Nadzór, motywacja oraz wyznaczanie celów podległych pracowników
4. Działania mające na celu optymalizację kosztów oraz procesu produkcji
5. Zapewnienie odpowiednich warunków BHP
6. Kontrola jakości produktów.
7. Nadzór parku maszynowego

Od kandydata oczekujemy:

1. Umiejętności zarządzania zespołem pracowników oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
2. Doświadczanie na stanowisku kierownika produkcji w branży budowlanej
3. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
4. Znajomość rynku aluminium
5. Sumienność, uczciwość i odpowiedzialność
6. Umiejętność pracy pod presją czasu
7. Mile widziana dobra znajomość j. niemieckiego, j. angielskiego

Naszym pracownikom oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
2. Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
3. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
4. Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
5. Możliwość rozwoju zawodowego
6. Uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów