OLBUD – specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2019-12-09

Firma: OLBUD

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Straszyn

Województwo: Pomorskie

Branża: ​​Dystrybutor

Poszukujemy otwartej osoby z udokumentowanym doświadczeniem w sprzedaży drzwi/okien/bram garażowych.

Główne zadania na tym stanowisku:
nawiązanie kontaktu z klientem,
przygotowywanie ofert,
wykonywanie pomiarów w terenie,
wystawianie dokumentów sprzedażowych,
aktywne wsparcie firmy w zakresie sprzedaży oferowanych produktów.

Oczekiwane wymagania:
udokumentowane doświadczenie w sprzedaży okien/bram garażowych/drzwi,
mile widziane wykształcenie pomocne w realizacji sprzedaży,
umiejętność obsługi programów pakietu Office,
znajomość rynku inwestycji budowlanych na terenie województwa Pomorskiego,
umiejętność odczytu z projektów budowlanych,
prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
wykazywanie inicjatywy własnej,
znajomość programu: AutoCAD,
mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi klienta,
znajomość produktów firmy Wiśniowski

Oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat,
Miejsce wykonywania pracy: Straszyn ul. Starogardzka 40, z elementami pracy terenowej,
Wsparcie merytoryczne w kwestiach technicznych, wdrożenie w struktury działania firmy,
Narzędzia niezbędne do pracy min. laptop, telefon, samochód służbowy,
Pracę w zgranym zespole,
Wynagrodzenie w zakresie 2684 zł do 4319 zł netto,
Atrakcyjny system premiowy