OKNOPLUS – project manager działu obiektowego

Data publikacji: 2021-12-31

Firma: OKNOPLUS

Stanowisko: project manager działu obiektowego

Miejscowość: Libertów

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalną obsługę Klientów – opracowywanie ofert, przyjmowanie zamówień, kompleksowe doradztwo handlowo-techniczne) oraz prowadzenie dokumentacji w zakresie obsługi inwestycji.

Oferujemy:

pracę w renomowanej i nieustannie rozwijającej się firmie
możliwość dalszego rozwoju zawodowego
możliwość odbycia praktyk budowlanych pozwalających na zdobycie uprawnień
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy
ciekawą i stabilną pracę
możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
pakiet MultiSport oraz prywatną opiekę zdrowotną
przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagamy:

wykształcenia wyższego technicznego
doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomości oprogramowania AutoCAD
operatywności i dobrej organizacji pracy
umiejętności pracy w zespole
zaangażowania i odpowiedzialności
umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
prawa jazdy kat. B
wysokiej kultury osobistej
doświadczenie branżowe lub budowlane będzie dodatkowym atutem